Nazywam się

Tomasz Piekielnik

Jestem doradcą podatkowym – wraz z przedsiębiorcami pracuję nad tym, aby maksymalnie zoptymalizować ich biznesy.

Jestem też szkoleniowcem – moją misją jest, aby zdobyta przeze mnie wiedza i doświadczenie służyło Tobie i pozwoliło Ci lepiej opanować wszystkie zawiłości prawa podatkowego

 

Doradzam

Zajmuję się sprawami podatkowymi, finansowymi i transakcyjnymi, a także wsparciem dla Private Clients.

Pracuję indywidualnie z klientami w trzech formach: Konsultacje, Doradztwo oraz Postępowania. Sprawdź, która forma jest najbardziej odpowiadająca dla Ciebie.

W ramach usług doradczych pracuję osobiście, prowadzę jedynie istotne projekty i tym samym ważne dla moich Klientów sprawy. Zwykle moimi Klientami są właściciele firm o przychodach przekraczających 50… a częściej 100 mln zł.

 

Szkolę

Dzielenie wiedzą to jedna z moich pasji, a co najbardziej lubię w szkoleniach stacjonarnych to możliwość spotkania się z uczestnikami na żywo, dyskusji, wymiany doświadczeń.

W mojej ofercie znajdziesz szkolenia stacjonarne oraz warsztaty dostosowane dla konkretnych grup odbiorców. Zajmuję się szeroko pojętą tematyką biznesową oraz fiskalną, począwszy od budowania struktury firmy po układanie odpowiedzialności podatkowej kadry zarządzającej. W mojej ofercie znajdują się również szkolenia z zakresu VAT oraz Polskiego Ładu, a także wiele innych.

Uczestnicy nierzadko zwracają uwagę na to, że moje szkolenia charakteryzują się prostym przekazem popartym przykładami z życia.

Pozostańmy w kontakcie

Zapisz się na newsletter

Tworzę kursy

Swoją pasję do edukowania realizuję na wiele sposobów. Dlatego obok szkoleń stacjonarnych tworzę też kursy i wiele innych cyfrowych materiałów edukacyjnych. W mojej ofercie znajdują się rozbudowane kursy online o tematyce Polskiego ładu oraz bezpieczeństwa finansowego.

Wszyscy doskonale wiemy, jak szybko w Polsce zmieniają się regulacje prawne. Moim celem jest stałe rozbudowywanie i poszerzanie dostępnych kursów online aby odpowiadać na bieżąco na potrzeby rynku.

Prowadzę webinary

Za pomocą platformy YouTube organizuję liczne webinary, zarówno darmowe, jak i płatne. Na kanale dzielę się moim doświadczeniem, wiedzą i przemyśleniami w obszarze podatków w biznesie i spraw fiskalnych. Jest tam już dostępna całkiem spora baza nagrań zarówno z przeprowadzonych wcześniej webinarów, jak również filmów będących moim komentarzem na najnowsze wydarzenia na świecie.

Kanał ten ma już łącznie prawie 200 tys. wyświetleń oraz 7 tys. subskrybcji. Jeśli jeszcze nie ma Cię wśród listy subskrybentów to zachęcam do dołączenia, a przekonasz się, że na prawdę warto!

Pozostańmy w kontakcie

Zapisz się na newsletter

Ponad 18 lat w...

Doradztwie podatkowym

Jestem doradcą podatkowym i od prawie dwóch dekad doradzam przedsiębiorcom. Moja kariera rozpoczęła się kilkanaście lat temu w firmach doradczych z tzw. wielkiej czwórki – tj. PwC oraz EY.

Doradzam firmom MŚP oraz korporacjom, w moich szkoleniach uczestniczą ludzie biznesu, prawnicy, szefowie finansów oraz księgowi z największych firm (m.in. ING, CCC, Bank Pekao, Orlen, Grupa Tauron, Jeronimo Martins, KGHM, Telewizja Polska i wiele innych). 

+ 0 lat
w doradztwie podatkowym
+ 0
publikacji
+ 0 mld zł
łączna wartość spraw
+ 0
przeprowadzonych szkoleń
+ 0
osób przeszkolonych

Przeczytaj...

Najciekawsze artykuły